Import HTML (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: No Title
mn: Гарчиггүй

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах
