Import HTML (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Action
mr: कृती

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: User
mr: सदस्य

en: Import HTML
mr: HTML आयात करा

en: Results
mr: निकाल
