Import HTML (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Action
ne: कारवाही

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Original
ne: असली

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष
