Import HTML (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Action
os: Архайд

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
