Import HTML (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ

en: Menu link title
pa: ਮੇਨ ਲਿੰਕ ਟਾਇਟਲ
