Import HTML (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Action
ps: چار

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Preview
ps: مخليد

en: User
ps: غړی

en: Results
ps: پایلې

en: New
ps: نوی
