Import HTML (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Action
ru: Действие

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Setup
ru: Установка

en: <none>
ru: <нет>

en: User
ru: Пользователь

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: No Title
ru: Без заголовка

en: Demo
ru: Демо

en: Menu Parent
ru: Родительское меню

en: Original
ru: Оригинал

en: Results
ru: Результаты

en: Testing
ru: Тестирование

en: Menu settings
ru: Настройки меню

en: New
ru: Новое

en: Replacement string
ru: Заменяемая строка

en: Menu link title
ru: Название ссылки меню

en: Language neutral
ru: Нейтральный по отношению к языку

en: Field mapping
ru: Соответствие полей

en: Delete Profile
ru: Удение профиля

en: Profile ID
ru: ID профиля

en: Manage settings
ru: Управление настройками

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: << Previous
ru: << Предыдущая страница
