Import HTML (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Action
sl: Akcija

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Preview
sl: Predogled

en: <none>
sl: <brez>

en: User
sl: Uporabnik

en: Results
sl: Rezultati

en: Testing
sl: Testiranje

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik
