Import HTML (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: Preview
sq: Shikoje

en: User
sq: Përdoruesi

en: Results
sq: Rezultatet

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: Menu link title
sq: Titulli i lidhjes në menu

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha
