Import HTML (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: User
sr: Корисник
