Import HTML (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Action
sv: Åtgärd

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Setup
sv: Inställningar

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: User
sv: Användare

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: No Title
sv: Ingen titel

en: Results
sv: Resultat

en: Testing
sv: Test

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: New
sv: Ny

en: Menu link title
sv: Titel på menylänken

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: Profile ID
sv: Profil-ID

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.
