Import HTML (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Results
ug: نەتىجە

en: Testing
ug: سىناش

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل
