Import HTML (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Action
am: እርምጃ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: Menu link title
am: የምናሌ አገናኝ አርእስት
