Import HTML (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Preview
az: Önizləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Testing
az: Test

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: New
az: Yeni

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi
