Import HTML (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: No Title
bo: ཁ་བྱང་མེད་པ

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: New
bo: གསར་བ

en: Menu link title
bo: འདེམས་བྱང་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Devel
bo: གསར་འདོན།
