Import HTML (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Action
he: פעולה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: <none>
he: <ללא>

en: User
he: משתמש

en: Menu Parent
he: תפריט אב

en: Results
he: תוצאות

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: New
he: חדש

en: Menu link title
he: כותרת קישור התפריט

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: Export preset
he: ייצא קבוע מראש
