Import HTML (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: User
hy: Օգտագործող

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու
