Import HTML (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Action
it: Azione

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Edit
it: Modifica

en: Message
it: Messaggio

en: No log messages available.
it: Nessun messaggio di log disponibile.

en: Preview
it: Anteprima

en: <none>
it: -nessuno-

en: User
it: Utente

en: No Title
it: Nessun titolo

en: Original
it: Originale

en: Results
it: Risultati

en: Testing
it: In fase di test

en: Menu settings
it: Impostazioni del menù

en: New
it: Nuovo

en: Replacement string
it: Stringa di rimpiazzo

en: Menu link title
it: Titolo del link sul menu

en: Language neutral
it: Indipendente dalla lingua

en: Field mapping
it: Mappatura campi

en: Profile ID
it: ID del profilo
