Import HTML (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Action
ja: アクション

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: Preview
ja: プレビュー

en: <none>
ja: <なし>

en: User
ja: ユーザー

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: No Title
ja: タイトル無し

en: Menu Parent
ja: メニューの親

en: Original
ja: オリジナル

en: Results
ja: 結果

en: Testing
ja: テスト

en: Menu settings
ja: メニューの設定

en: New
ja: 新

en: Menu link title
ja: メニューリンクのタイトル

en: Language neutral
ja: ニュートラル言語

en: Field mapping
ja: フィールドマッピング

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
