Import HTML (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Action
nl: Actie

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Setup
nl: Instellen

en: <none>
nl: -geen-

en: User
nl: Gebruiker

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: No Title
nl: Geen titel

en: Original
nl: Origineel

en: Results
nl: Resultaten

en: Testing
nl: Tests

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: New
nl: Nieuwe

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: Delete Profile
nl: Profiel verwijderen

en: Profile ID
nl: Profiel-ID

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Import sample content
nl: Voorbeeldinhoud importeren
