Import HTML (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Action
oc: Accion

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Preview
oc: Apercebut

en: <none>
oc: --pas cap--

en: User
oc: Utilizaire

en: No Title
oc: Pas cap de Títol

en: Results
oc: Resultats

en: Testing
oc: Tèst

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: New
oc: Novèl

en: Replacement string
oc: Frasa de remplacement

en: Menu link title
oc: Títol del ligam dins lo menú

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga
