Import HTML (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Action
pl: Akcja

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Preview
pl: Podgląd

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: User
pl: Użytkownik

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: No Title
pl: Brak pola tytuł

en: Import HTML
pl: Importuj HTML

en: Import HTML Site
pl: Importuj stronę HTML

en: Default Document
pl: Domyślny dokument

en: Import Site Prefix
pl: Importuj prefiks strony

en: Add each page to menu
pl: Dodaj każdą podstronę do menu

en: Menu Parent
pl: Nadrzędne menu

en: Static HTML Settings
pl: Ustawienia statycznego HTML

en: Static file location
pl: Lokalizacja statycznego pliku

en: Synchronization Behaviour
pl: Zachowanie synchronizacji

en: Original
pl: Oryginał

en: Results
pl: Wyniki

en: Testing
pl: Testowanie

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: New
pl: Nowy

en: Menu link title
pl: Tytuł odnośnika menu

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Profile ID
pl: ID profilu

en: Manage settings
pl: Zarządzaj ustawieniami

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Keep Temp Files
pl: Zachowaj pliki tymczasowe

en: Import Files
pl: Importuj pliki

en: << Previous
pl: << Poprzednie

en: Next >>
pl: Następne >>

en: Import HTML settings
pl: Importuj ustawienia HTML

en: Import an entire site from static HTML
pl: Importuj całą stronę ze statycznego HTML

en: XSL support
pl: Wsparcie XSL

en: XSL extension is available.
pl: Rozszerzenie XSL jest dostępne.

en: XSL extension doesn't seem to be available.
pl: Rozszerzenie XML nie jest dostępne.

en: Publishing settings
pl: Opcje publikacji
