Import HTML (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Action
fa: عملکرد

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Edit
fa: تدوین

en: Message
fa: پیغام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: User
fa: کاربر

en: Results
fa: نتایج

en: Testing
fa: آزمایش

en: Menu settings
fa: تنظیمات قائم

en: Menu link title
fa: عنوان واصلی قائم
