Import HTML (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Action
ro: Acțiune

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: Preview
ro: Previzualizare

en: <none>
ro: <nimic>

en: User
ro: Utilizator

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: No Title
ro: Fără Titlu

en: Original
ro: Originală

en: Results
ro: Rezultate

en: Testing
ro: Testare

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: New
ro: Nou

en: Menu link title
ro: Titlul legăturii de meniu

en: Language neutral
ro: Limbă neutră
