Import HTML (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Action
uk: Дія

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Setup
uk: Установки

en: <none>
uk: <нічого>

en: User
uk: Користувач

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: No Title
uk: Без заголовку

en: Import HTML
uk: Імпортувати HTML

en: Demo
uk: Демо

en: Menu Parent
uk: Батько меню

en: Original
uk: Оригінал

en: Results
uk: Результати

en: Testing
uk: Тестування

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: New
uk: Нові

en: Replacement string
uk: Замінний рядок

en: Menu link title
uk: Назва посилання меню

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: Field mapping
uk: Відповідність полів

en: Delete Profile
uk: Видалення профілю

en: Profile ID
uk: ID профілю

en: Manage settings
uk: Керування настроюваннями

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Next >>
uk: Наст. >>

en: Import/Export
uk: Імпорт/Експорт
