Important Information Block (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: None
bg: Не

en: Top
bg: Връх

en: Display
bg: Дисплей

en: Bottom
bg: Дъно

en: General
bg: Общи

en: Color
bg: Цвят

en: Hidden
bg: Скрит

en: Right
bg: Дясно
