Important Information Block (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Body
te: వివరము

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Top
te: పైన

en: Display
te: చూపు

en: Width
te: వెడల్పు

en: General
te: సాధారణ

en: Color
te: రంగు

en: Position
te: స్థానం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Style
te: శైలి
