Important Information Block (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Color
my: အရောင်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Dotted
my: အစက်အပျောက်များ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ
