Important Information Block (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Icon
az: İconka

en: Display
az: Monitor

en: Text
az: Mətn

en: Theme
az: Tema

en: Block
az: Blok

en: Bottom
az: Aşağı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: General
az: Əsas

en: Table
az: Cədvəl

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: Position
az: Vəzifə

en: Hidden
az: Gizli

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Fixed
az: Sabit

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Style
az: Stil

en: Update settings
az: Parametrləri yeniləyin

en: Inherit
az: Vərəsəlik
