Important Information Block (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Top
et: Ülesse

en: Icon
et: Ikoon

en: Display
et: Kuva

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Block
et: Plokk

en: Bottom
et: Alumine

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: General
et: Üldine

en: Border
et: Piirjoon

en: Table
et: Tabel

en: Background color
et: Taustavärv

en: Color
et: Värv

en: Position
et: Asukoht

en: Hidden
et: Peidetud

en: Alignment
et: Joondus

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Style
et: Stiil

en: Unset
et: Määramata

en: Relative
et: Suhteline

en: Update settings
et: Uuenduste seaded

en: Inherit
et: Päri

en: Letter spacing
et: Tähtede vahe

en: Action links
et: Tegevuslingid
