Important Information Block (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Icon
fi: Ikoni

en: Display
fi: Näyttö

en: Text
fi: Teksti

en: Theme
fi: Teema

en: Block
fi: Lohko

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Border
fi: Raja

en: Table
fi: Taulukko

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Color
fi: Väri

en: Padding
fi: Täyte

en: Position
fi: Sijoitus

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Style
fi: Tyyli

en: Double
fi: Kaksinkertainen

en: Relative
fi: Suhteellinen

en: Dotted
fi: Pisteet

en: Dashed
fi: Pilkut

en: Solid
fi: Kiinteä

en: Uppercase
fi: Muunna isoiksi kirjaimiksi

en: Font family
fi: Kirjasintyyppi

en: Update settings
fi: Päivitysasetukset

en: Inherit
fi: Peri

en: Lowercase
fi: Muunna pieniksi kirjaimiksi

en: Absolute
fi: Absoluuttinen

en: Max width
fi: Enimmäisleveys

en: Letter spacing
fi: Kirjainten väli

en: Capitalize
fi: Muunna isoiksi alkukirjaimiksi

en: Action links
fi: Toimintolinkit
