Important Information Block (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Top
he: עליון

en: Icon
he: סמל

en: Display
he: תצוגה

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Block
he: בלוק

en: Bottom
he: למטה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: General
he: כללי

en: Table
he: טבלה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Color
he: צבע

en: Position
he: מיקום

en: Hidden
he: מוסתר

en: Font size
he: גודל גופן

en: Alignment
he: יישור

en: Fixed
he: קבוע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Style
he: סגנון

en: Double
he: להכפיל

en: Relative
he: יחסי

en: Update settings
he: עדכון הגדרות

en: Inherit
he: תירש

en: Absolute
he: מוחלט
