Important Information Block (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Top
hy: Վերև

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Left
hy: Ձախ
