Important Information Block (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Top
ca: Part superior

en: Icon
ca: Icona

en: Display
ca: Visualització

en: Theme
ca: Tema

en: Block
ca: Bloc

en: Bottom
ca: Part inferior

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Border
ca: Vora

en: Table
ca: Taula

en: Background color
ca: Color de fons

en: Position
ca: Posició

en: Hidden
ca: Ocult

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Alignment
ca: Alineació

en: Fixed
ca: Fixat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Style
ca: Estil

en: Unset
ca: Desactivat

en: Double
ca: Doble

en: Relative
ca: Relatiu

en: Solid
ca: Sòlid

en: Update settings
ca: Paràmetres de l'Update

en: Inherit
ca: Hereta

en: Absolute
ca: Absolut

en: Headings
ca: Capçaleres
