Important Information Block (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Top
el: Κορυφή

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Text
el: Κείμενο

en: Theme
el: Θέμα

en: Block
el: Μπλοκ

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: User Interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: General
el: Γενικά

en: Table
el: Πίνακας

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Color
el: Χρώμα

en: Position
el: Θέση

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Style
el: Στυλ

en: Double
el: Διπλάσιο

en: Shadow
el: Σκιά

en: Inherit
el: Κληρονομικότητα

en: Absolute
el: Απόλυτη
