Important Information Block (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Text
gu: લખાણ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Color
gu: રંગ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
