Important Information Block (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: None
jv: Nihil

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Icon
jv: Ikon

en: Display
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: Theme
jv: Tema

en: Block
jv: Blok

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: General
jv: Umum

en: Table
jv: Tabel

en: Background color
jv: Warna Background

en: Color
jv: Kelir

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
