Important Information Block (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: None
ka: არცერთი

en: Top
ka: ზედა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: General
ka: ზოგადი

en: Table
ka: ცხრილი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Color
ka: ფერი

en: Position
ka: პოციზია

en: Hidden
ka: დამალული

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი
