Important Information Block (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Top
lv: Augša

en: Icon
lv: Ikona

en: Display
lv: Ekrāns

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Block
lv: Bloks

en: Bottom
lv: Apakša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: General
lv: Galvenie

en: Table
lv: Tabula

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: Position
lv: Pozīcija

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Style
lv: Stils

en: Update settings
lv: Atjaunināšanas iestatījumi

en: Inherit
lv: Mantot

en: Absolute
lv: Noteikts
