Important Information Block (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: None
ml: ഇല്ല

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Color
ml: നിറം
