Important Information Block (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Text
ug: تېكىست

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Border
ug: چۆرىسى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Color
ug: رەڭ

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
