Important Information Block (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: None
bs: Nijedan

en: Display
bs: Prikaz

en: Text
bs: Tekst

en: Theme
bs: Tema

en: Block
bs: Blok

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Table
bs: Tabela

en: Color
bs: Boja

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Style
bs: Stil
