Important Information Block (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Text
is: Tekstur

en: Block
is: Blokkur

en: Table
is: Talva

en: Color
is: Litur

en: Hidden
is: Krógvað
