Important Information Block (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Icon
hr: Ikona

en: Display
hr: Prikaz

en: Text
hr: Tekst

en: Theme
hr: Tema

en: Block
hr: Blok

en: Bottom
hr: Dno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: General
hr: Općenito

en: Table
hr: Tablica

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Color
hr: Boja

en: Position
hr: Pozicija

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: Font color
hr: Boja fonta
