Important Information Block (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Top
km: កំពូល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Block
km: ប្លុក

en: Bottom
km: បាត

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Table
km: តារាង

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Color
km: ពណ៌

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
