Important Information Block (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: None
mn: Байхгүй

en: Top
mn: Дээд

en: Display
mn: Харуулах

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: Block
mn: Хавтан

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
