Important Information Block (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Display
mr: दाखवा

en: Text
mr: अक्षर

en: Block
mr: भाग

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: General
mr: साधारण

en: Color
mr: रंग

en: Position
mr: स्थान
