Important Information Block (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Text
ps: متن

en: Theme
ps: ویینه

en: Block
ps: غونډ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: General
ps: ټوليز

en: Table
ps: لښتيال

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Color
ps: رنګ

en: Position
ps: ځاى

en: Hidden
ps: پټ

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول

en: Update settings
ps: امستنې اوسمهالیزول
