Important Information Block (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Icon
sr: Икона

en: Display
sr: Приказ

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: Block
sr: Блок

en: Bottom
sr: Дно

en: Color
sr: Боја

en: Hidden
sr: Сакривено
