Important Information Block (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Top
ta: மேல்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Display
ta: காட்சி

en: Text
ta: உரை

en: Theme
ta: தீம்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: General
ta: பொது

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Position
ta: இடம்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Alignment
ta: சீரமைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Style
ta: பாணி

en: Inherit
ta: மரபுரிமம்
